bublina

Posláním Fokusu Praha je podpora lidí se zkušeností s duševní nemocí spokojeně zvládat život a nalézat možnosti osobní realizace ve společnosti

Díky za Fashion for Fokus 2016!

Dne 8. prosince jsme uspořádali již 3. ročník benefice Fashion for Fokus – módní přehlídky, která s podtitulem „Zaostřeno na osobitost" bojuje proti konvencím a předsudkům nejen v oblasti módy, ale i duševního zdraví.

 

Třetího ročníku se účastnilo přes 120 hostů a celkový výtěžek ze vstupného a individuálních finančních darů získaných přes platební portál darujme.cz i formou příspěvků na veřejnou sbírku přímo v prostorech muzea dosáhl 42 720 Kč.

 

Všem přítomných hostům, dárcům i sponzorům moc děkujeme!

 

 

   

 

I letos se nám podařilo získat mnoho partnerů, kteří se do akce zapojili nezištně. Jsou to jednotlivci i firmy, patří jim náš dík: umělecká ředitelka celé akce Denisa Slavíková, módní návrhářky – Eliška Tomková, Pavla Gerschonová, Iška Fišárková, Kamila Vodochodská, moderátor Šimon Jelínek z TV Relax, hudebník Ondřej Mikula, modelingová agentura Faible Group a předvádějící modelky a modelové, fotografové Karel Tupý a Milan Chrdle, bezpečnostní agentura Orseto a řada dalších dobrovolníků z Fokusu Praha i mimo něj.

 

Speciální poděkování patří i firmám, které nám na galavečer poskytly občerstvení zdarma: Italská vinotéka Accademia del Buon Gusto v Táboře, hotel Marriott Prague, firma C.I.P.A.

 

Bez nároku na honorář s námi spolupracovali také umělci: Lejla Abbasová – patronka benefice, Veronika Vénos - zpěvačka, Klára Pomajbíková - tanečnice. Moc děkujeme!

 

Získané finanční dary z 3. ročníku Fashion for Fokus budou použity na rozvoj preventivního programu určeného pro středoškolskou mládež s názvem "Blázníš? No a!". Cílem je učit mladé lidi pečovat o duševní zdraví a předcházet tak životním krizím.

 

Z přehlídky vzniklo několik desítek profesionálních fotografií, některé z nich najdete v galerii na webové stránce www.fashionforfokus.cz nebo na facebookové stránce Fokusu Praha a Fashion for Fokus. O benefici informovali některé módní a eventové internetové portály, ale také odborné portály jako např. www.reformapsychiatrie.cz, www.helpnet.cz, www.medicina.cz. Reportáž z přehlídky natáčeli filmové štáby z TV 13, agentury Jetro – japonské vládní agentury pro podporu obchodu a investic a také naše Studio 27.

 

Ale tímto Fashion for Fokus zdaleka nekončí, už teď startujeme přípravy na 4. ročník. Těšíme se na Vás příště!

   

 

BeneficniAkceN

fokusovinyNove

pribehyzfokusu

podporujinasN

banner OZPprace

ikonaPodporteNas

Chci darovat organizaci Fokus Praha
 
 
nebo ,- Kč

GIVT banner square