V neděli 17. prosince hostila hala gymnázia Františka Palackého v Neratovicích již 15. ročník fotbalového turnaje FOKUS CUP. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 mužstev - včetně týmů z Anglie, Holandska či Německa. Fokus Praha byl zastoupen dvěma týmy Centra duševního zdraví pro Prahu 8 CDZ 1 a CDZ 2 a nevedly si vůbec zle. Po heroických výkonech tým CDZ 2 turnaj vyhrál a tým CDZ 1 obsadil 3. příčku, kdy o druhé místo jej připravil jen menší počet vstřelených branek. Druhé místo tak obsadil ReAL BAD TOLZ (Německo).

Další pořadí: 4. Regenbogen (Německo), 5. Peer Team, 6.Red Cross Kickers (Německo), 7. Reakt Gouda (Holandsko), 8. Fokus Mladá Boleslav, 9. Barnsley (Anglie) a 10. FC Bohnice.

Velké díky patří všem hráčům za jejich výkony a přístup. Naše skupina se schází téměř již rok každé úterý k pravidelným tréninkům v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Motivací pro příští rok nám je E. A.S. I. World Cup, který se uskuteční v červnu v anglickém Barnsley, říká Honza Drobný - trenér, hráč i organizátor Fokus Cupu.