ButtonsNominated2017 round 1STUDIO 27 mezi 33 nominovanými na cenu SozialMarie 2017!
Gratulujeme!
Ze 190 přihlášek z Rakouska, Maďarska, Slovenska, Chorvatska a České republiky vybrala porota SozialMarie 33 projektů, mezi kterými je i naše Studio 27. Patnáctka vítězných bude vyhlášena 1. května na slavnostním předávání cen ve Vídni.

Ve středu 15. března navštívila Studio 27 Petra Radeschnig, zástupkyně SozialMarie. Smyslem její návštěvy bylo vidět na vlastní oči projekt Studia 27 a v rozhovorech doplnit všechny informace potřebné pro rozhodování poroty.

SozialMarie (http://www.sozialmarie.org/cs/news/3) je nejstarší cenou, předávanou sociálně inovačním projektům, a je udělována od roku 2005 každoročně celkem 15 výjimečným projektům z oblasti sociálních inovací.


Odvahu kreativním sociálním projektům
K hodnotícím kritériím patří vedle inovativnosti projektového záměru především dopad a účinnost pro danou cílovou skupinu a efektivní realizace daných cílů. Cena není příspěvkem projektům, které potřebují finanční pomoc, ale je oceněním dobrých a účinných sociálních inovací. Má podpořit vzájemné propojování projektů a podněcovat diskusi na téma sociální inovace.


V květnu bude v rámci slavnostního předávání cen udělena aktivní záštita tentokrát již čtyřem z vítězných projektů. Patron si vybere vítězný projekt, který v průběhu následujícího roku aktivně podpoří.
Držíme palce Studiu 27!
Projekt Studia 27 na stránkách SozialMarie: http://www.sozialmarie.org/cs/projects/7167