honza team a

Z deníku fokofotbalisty:
"V sobotu 4. března 2017 se nově rodící tým Fokus Praha, s podporou tří hráčů Fokusu Mladá Boleslav, vydal směrem do bavorského městečka Plattling. Důvodem byla účast na halovém fotbalovém turnaji Red Cross Cup 2017.Pro většinu hráčů se jednalo o premiérovou účast na zahraničním turnaji. I přes to byla nálada výborná a plná očekávání. Cestu jsme si zpříjemnili zastávkou v hostinci U Hošků, kde jsme měli možnost poobědvat české speciality za krásné lidové ceny.
Po příjezdu do Plattlingu jsme se vydali na krátkou procházku přírodou podél řeky Isar. Po procházce následovala večeře v pizzerii La Tratoria a pak jsme se již odebrali ke společnému spánku do Josefova sálu, který je součástí budovy Červeného kříže, který turnaj pořádal.
V neděli ráno jsme se po vydatné snídani přesunuli do místní sportovní haly, kde se turnaj odehrával. Turnaje se zúčastnily týmy z Německa, Rakouska a Čech. První zápas s domácími Red Cross Kickers White jsme prohráli 3:0, kdy se projevila nesehranost „mladého“ týmu a také velká nervozita. V dalších pěti zápasech, i přes nepříznivé výsledky, šla kvalita našich výkonů nahoru a výsledný pocit byla u všech účastníků pozitivní.
Náš tým nakonec obsadil 10. místo. Předvedená hra, obětavost a odhodlanost všech hráčů je dobrým základem pro blížící se vrcholy letošní sezóny, tj. květnový turnaj v Mnichově a červnový turnaj v nizozemském Hejloo.
Výsledky našeho týmu: Fokus Praha – Red Cross White 0:3, Fokus Praha – ReAL Bad Tolz 1:2, Fokus Praha – Regenbogen Rangers 0:1, Fokus Praha – Pro Aigsldorf 0:1, Fokus Prague – Erlenhof 0:1."

Děkujeme borcům z Fokusu za úžasnou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích!

honzateam action a tymfotbal

 

tymfotbal2