NGo 2017 Ve středu 12. dubna 2017 proběhl 18. ročník NGO Marketu a Fokus Praha nemohl na této akci, která se konala ve Foru Karlín, chybět. Letos se na našem stánku představila Cedra. Vedle letáčků a informací o službách Fokusu zde byly k dostání výrobky, které vyrábějí klienti v rámci sociálně terapeutické dílny. 

ngo2017ovce                                                                  

Vedle Cedry jste mohli na NGO Marketu narazit i na Studio 27, a to na stánku Sozial Marie, kde se na velké obrazovce střídali všichni letošní nominanti na cenu Sozial Marie. Více o této ceně zde

I náš nejmladší sociální podnik České galerie využil NGO Marketu pro distrubici svých informačních přehledů a k navazování nových kontaktů.

Během dne přišla i řada dalších kolegů z Fokusu a využili možnost neformálně se potkat s kolegy a známými z ostatních neziskovek, podívat se, jak to či ono dělají jiní, inspirovat se, podpořit, popovídat.

Jako každoročně byl milým zpestřením doprovodný program se zajímavými přednáškami, prezentacemi nebo promítáním. Letos jsme například mohli vidět nový film o dobrovolnictví "Jsem člověk, ne diagnóza"z dílny Dobroduše. Kdo jste nestihli, podívejte se zde: http://www.dobrodus.cz/.

 Ngo 2017 studio27aSozialMarie       Ngo 2017b ngo 2017 galerie 12