Fokus Praha, Centrum Břevnov otevírá stacionární program stac 300

od 25. září do 15. prosince 2017.

Poběží tři dny v týdnu: pondělí, úterý a čtvrtek.

 

Program je určen pro dospělé lidi s tímto okruhem potíží:

  • depresivní a úzkostné poruchy; 
  • reakce na stres;
  • dlouhodobé potíže ve vztahu k sobě a okolí.

Psychotická zkušenost není kontraindikací.

 

Předpokladem pro psychoterapeutickou práci ve skupině je motivace pracovat na sobě, ochota sdílet a bazálně naslouchat a taktéž schopnost dodržet časové nároky stacionárního programu. Plnou indikaci potvrdí terapeutky stacionáře po vstupním pohovoru. Kontraindikací je syndrom závislosti.

Jak stacionární program probíhá:

Intenzívní psychoterapeutický program nabízí možnost léčby v čase krize, během vystupňovaných obtíží nebo jako návazná léčba po propuštění z hospitalizace.

Terapie probíhá v uzavřené skupině, 3 dny v týdnu (pondělí, úterý, čtvrtek) a je koncipována na 3 měsíce. Léčba je hrazena zdravotní pojišťovnou.

Hlavní náplní stacionáře je skupinová psychoterapie - jak verbální, tak i expresivní (arteterapie, dramaterapie), edukace a nácvik relaxace.

Součástí stacionáře jsou průběžná individuální setkání s vedoucími terapeutkami. Za důležité považujeme také setkání s rodinnými příslušníky, případně jinými důležitými osobami, jelikož problémy i podpora probíhají v prostředí nejbližších osob - tuto slžbu velmi doporučujeme, nicméně není podmínkou.

Jak se přihlásit:

Svůj zájem nám nahlaste na tel. 233 354 547 nebo 777 800 387, případně přímo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na shledanou,

Mgr. Mária Miličevičová a PhDr. Zora Světlíková