V červenci skončil úspěšný a u klientů oblíbený půlroční kurz Trénink paměti a pozornosti. Kurz pořádaný Týmem podpory zaměstnávání absolvovalo 12 lidí. Absolventi kurzu oceňují zlepšení schopnosti zapamatování informací, koncentrace, důležitá a přínosná byla také komunikace ve skupině.

Od 11. září 2017 začne další šestiměsíční cyklus, který je opět určen lidem se zkušeností s duševním onemocněním. Trénink je zaměřen na numerickou, sluchovou a obrazovou paměť, dále také na rozvoj a zlepšení kreativity, koncentrace, představivosti, komunikace a spolupráce ve skupině.

Kurz se bude konat každé pondělí a čtvrtek od 11 do 12:30 hodin na adrese Svatoplukova 7, Praha 2. Zájemce si předem vybere, jestli bude chodit v pondělí nebo ve čtvrtek. Maximální počet účastníků v každé skupině je šest. Po domluvě je možné přihlásit se i v průběhu kurzu .V případě zájmu prosím kontaktujte Lenku Rychnovskou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonujte na číslo 778 536 366.