videt br 300

Letos poprvé se Fokus Praha připojuje k sousedským slavnostem i v Břevnově.

"Zažít Břevnov jinak" může každý v sobotu 16.9.2017 od 10 hodin.

Na Bělohorské ulici mezi Drinopolem a Kaštanem si zkusíte řecké tance před řeckou prodejnou, dáte si jejich grilované speciality, jinde zmrzlinu, kouknete se do galerie, na film, děti mohou soutěžit, hrát si a připraveny budou pro všechny U Kaštanu různé výtvarné dílny. A tou nejzajímavější bude ta naše!

Název "Vidět Břevnov jinak" vymyslela naše arteterapeutka Lenka Mlejnková a v rámci Loutkářské dílny jsme připravili spoustu prototypů, polotovarů, nápadů, pomůcek, nástrojů, třpytivých propriet a neokoukaných komponent, to budete koukat! Uvidíte prostě Břevnov jinak.

Jaké je dívat se na svět přes růžové brýle? Přijďte si to k nám vyzkoušet a možná je už nesundáte. Zdá se vám celý svět beznadějně černý? To my známe, na to jsme ve Fokusu Praha odborníci. Nabídneme vám více možností a sami si vyberete svůj pohled na svět pro dnešní den. Svůj fokus. Odnesete si vlastní designový minimalistický kousek. Nebo raději něco výrazně zdobného se třpytivými kamínky? -To už záleží na vás, autory pohledu na váš vlastní svět budete vy sami. Těšíme se, že přes jakoukoli optiku bude Břevnov pořád stejně pěkná čtvrť, jak ji máme rádi. Vlastně bude o naše výtvory krásnější :- )

 

vid 6oci 300