V březnu 2018 otevíráme nový 3-měsíční stacionární program.

 

Program poběží od 5. března do 31. května 2018 na adrese Meziškolská 2, Praha 6.

 

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN:
Stacionární program je určen pro dospělé osoby s následujícími potížemi
- depresivní a úzkostné poruchy
- reakce na stres
- dlouhodobé potíže ve vztahu k sobě a okolí
- psychotická zkušenost není kontraindikací

Předpokladem pro psychoterapeutickou práci ve skupině je motivace pracovat na sobě, ochota sdílet a bazálně naslouchat a taktéž schopnost dodržet časové nároky stacionárního programu. Plnou indikaci potvrdí terapeutky stacionáře po úvodním pohovoru. Kontraindikací je syndrom závislosti.

 

JAK STACIONÁRNÍ PROGRAM PROBÍHÁ:
Intenzivní psychoterapeutický program nabízí možnost léčby v čase krize, během vystupňovaných obtíží nebo jako návazná léčba po propuštění z hospitalizace.

Terapie probíhá v uzavřené skupině 3 dny v týdnu (pondělí, středa a čtvrtek)
a je koncipována na 3 měsíce. Léčba je hrazena zdravotní pojišťovnou.

Hlavní náplní stacionáře je skupinová psychoterapie - jak verbální, tak i expresivní (dramaterapie, arteterapie), edukace a nácvik relaxace. Součástí stacionáře jsou průběžná individuální setkání s vedoucími terapeuty.
Protože problémy i podpora probíhají v prostředí nejbližších osob, lze v rámci stacionární léčby využít i možnosti setkání s rodinnými příslušníky, případně jinými důležitými osobami - tuto službu velmi doporučujeme, nicméně není podmínkou.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:
Přihlásit se lze na tel. 777 800 387, 2333 54547 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na shledanou!

Zora Světlíková a Štěpán Smolík