pozvánka fff 2018

Benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus, kterou pořádá Fokus Praha opět v partnerství s Národním muzeem, vstupuje do 4. ročníku. Galavečer se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 od 19:00  v inspirativním prostoru dvorany Českého muzea hudby. Zveme Vás na večer plný módy a světel, do světa, ve kterém je jinakost a nekonvenčnost předností. Přijďte spojit příjemný zážitek s dobrou věcí - podporou aktivit Fokus Praha. Přiveďte své partnery i přátele a ukažte, že Vám  není lhostejné, jak se společnost stará o lidi s duševním onemocněním.

Uměleckou část i letos pro Vás připravuje Denisa Slavíková - ředitelka modelingové agentury Faible group, která razí heslo: nezáleží na proporcích, ale na osobnosti. Můžete si být jistí, že uvidíte krásné osobité ženy, jejichž jedinečnost doladí modely návrhářek La femme MiMi a Ivany Follové. Netradičním  zpestřením  bude kolekce Upcyklace, kde nám módní designérky ukážou, jak umějí vdechnout nový atraktivní vzhled odloženému nebo nepadnoucímu oblečení, které by jinak již nemělo šanci stát se "módními kousky".  Více o návrhářkách i jejich kolekcích se dočtete na www.fashionforfokus.cz

Zkrátka přijďte se bavit módou, nechat se oslovit krásou, která se nebojí úsměvu a přispějte na podporu lidí, kteří ve svém životě čelí duševnímu onemocnění a mnoha předsudkům s tím spojených. Pojďte si s námi odpovědět na otázku: Co je normální? A možná si s námi odpovíte: Normální je pomáhat!

Všechny návrhářky, modelky, vizážistky věnovaly tento večer Fokusu Praha bez nároku na honorář. Děkujeme!

Celý výtěžek z benefice využijeme na konkrétní podporu lidí, kteří kvůli duševnímu onemocnění daleko složitěji hledají cestu k nadějeplnénu, důstojnému - prostě "normálnímu"  životu.

Vstupenky na galavečer Fashion for Fokus zakupte formou daru zde:

 

 

 

Ihned po zaslání daru vás budeme kontaktovat a doručíme vám vstupenku v elektronické podobě. V případě dotazů ohledně platby nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vstupenku můžete vybírat ze tří úrovní, tím zvolíte výši vaší podpory.
Minimální cena jedné vstupenky je 300 Kč.

V případě, že se nemůžete akce účastnit, ale chcete nás podpořit svým darem, jeho hodnotu si zvolte sami.

DĚKUJEME a těšíme se na Vás!

 

 Fashion for Fokus 2018 v médiích:

http://www.radio1.cz/clanek/novinka/8383-fashion-for-fokus-2018

http://dailystyle.cz/fashion-for-fokus-2018-se-blizi/

 http://topreport.cz/2018/04/02/fashion-for-fokus-2018-zaostreno-na-osobitost/

http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/fashion-for-fokus-2018.aspx

https://city-dog.cz/post/fotoreport-charitativni-modni-prehlidka-fashion-for-fokus-zaostreno-na-osobitost/

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/318291310020038/video/615571