MUZIKO – RELAXACE

Úterý 15,30 – 17,00 I 12 setkání

Hudba má schopnost podpořit v nás hlubší uvolnění na úrovni mysli, pocitů i tělesného napětí. Zvuk i ticho nás zvou do prostoru za slova, za rámce, ve kterých obvykle žijeme většinu dne. Skrze uvolnění a spočinutí v těle se můžeme více spojit se svými zdroji, autenticitou a přirozenou živostí, která je uvnitř ukryta.

Setkání jsou vedena neverbálním, prožitkovým způsobem, se zaměřením na rozvoj všímavosti (mindfulness = bdělá pozornost, která si všímá toho, co se v nás odehrává v přítomném okamžiku). Pravidelně budou obsahovat aktivní část k odreagování napětí, ve které rozhýbeme tělo, dech a hlas a využijeme spontánní hru na nástroje. Následovat bude klidová relaxační část, kdy se soustředíme na uvolnění v těle a spočinutí v přítomném bytí, podpořené jemnou hudbou. Setkání uzavře krátké sdílení prožitků ve skupině.

kytara

Termín konání:
od 19. března do 25. června 2019 (kromě 16.4., 23.4. a 28.5.)

Adresa:
Fokus Praha – Centrum Břevnov, Denní sanatorium, Meziškolská 2, Praha 6

Počet účastníků ve skupině:
6 – 9
(účast na skupině je hrazena zdravotní pojišťovnou)

Skupina je vedena jako prožitkovo-nácviková, pro lidi se neurotickými, úzkostnými, depresivními i lehce osobnostními obtížemi. Není potřeba umět hrát na hudební nástroj.


Přihlášky a bližší informace: Jana Hronková – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 800 387

.