Srdenčně zveme všechny zájemce na besedu Klubu Mosty a Studia 27 - 24. dubna 2019 od 18 hod. v konferenčním sále Domu světla v Praze. Mark Hopfenbeck a Pavel Nepustil budou sdílet své zkušenosti o Otevřeném dialogu. Besedu bude moderovat Lucie Vopálenská. Vstupné dobrovolné.

Mark i Pavel mají jedno společné – už léta se oba nezávisle na sobě věnují modernímu přístupu v léčbě duševních nemocí, Otevřenému dialogu. Sociální antropolog Mark je docentem na Norské vědeckotechnické univerzitě a v současné době se též zapojuje do vzdělávání a transformace zdravotnictví v oblasti péče o duševní zdraví ve Velké Británii. V České republice Mark spolupracuje s organizací Zahrada 2000.
Pavel působí jako psycholog, konzultant a supervizor, doktorát absolvoval na FSS MU v Brně. Dialogickými přístupy v práci s lidmi se zabývá již asi dvanáct let, spoluzakládal spolek Narativ. Od loňska je frekventantem mezinárodního vzdělávacího programu pro školitele a supervizory v přístupu Otevřený dialog v Helsinkách pod vedením prof. Jaakka Seikkuly. Sám je zapojen do výcviku Otevřeného dialogu u nás.

Vstupné dobrovolné. Překlad do češtiny zajištěn. Lepší je přijít včas, kapacita sálu není neomezená :) Zakončení besedy plánováno na 21 h.

OD

 

Videopozvánka       Více na www.otevrenedialogy.cz