bb 300

Psychoterapeutická podpora v této náročné situaci je klíčová. INDIVIDUÁLNÍ KONTAKTY I TERAPIE probíhají především po telefonu, Skypu, e-mailu. Psychoterapeutický tým pracuje z domova a v budově v Centru Břevnov je jenom malý krizový tým. Terapeuti i lékaři jsou ve spojení se svými stávajícími klienty. Pokud máte nějakou otázku ohledně svého psychického stavu, můžete kontaktovat svého terapeuta nebo lékaře (link https://fokus-praha.cz/cz/pomahame/centrum-brevnov/psychoterapie#nas-tym) nebo nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po dobu omezení v souvislosti s pandemií Covid-19
nabízíme 10-12 setkání krátkodobé online psychoterapie
zpravidla jednou týdně, vedené přes platformu Skype.
Tato pomoc je určena pro osoby, kterým se zhoršil psychický stav v souvislosti s aktuálním děním.
Psychoterapie je hrazena ze zdravotního pojištění, není nutné doporučení od psychiatra. Pokud máte zájem, napište e-mail s krátkým popisem, co vás trápí, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Ozveme se vám s termínem vstupní konzultace.

Recepce v domě pracuje nyní omezeně, na telefonu jsme od pondělí do čtvrtka od 8 do 12:30 hod.

Skupinové programy od 16.3. neběží. Jsme v kontaktu individuálně. Těšíme se, že se brzy zase uvidíme naživo, přejeme vám zdraví a co nejlepší náladu! Myslíme na vás.

14 04 2020 400

.