Děkujeme všem, co jste přišli. Jsme rádi, že si mozaiku přišli udělat jak ti, kdo už to u nás znají, tak dost z vás, kdo jste při téhle příjemné příležitosti byli u nás poprvé. Spočítali jsme, že vzniklo nejméně 17 mozaik. Všechny byly osobní přenositelné, jen jednu jsme na závěr vytvořili spojenými silami přímo v zahradě a tam zůstane.

A kde budou umístěny všechny ty mozaiky, co vznikly? O jedné víme, že bude v zemi v zahradě své autorky, vedle trávníku. Někdo si dá mozaiku možná do skalky, někdo na noční stolek nebo do koupelny, kdoví... Když nám napíšete, kam jste si mozaiku umístili, potěší nás to a určitě i inspiruje!
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za podporu Magistrátu hl.m. Prahy a těšíme se na další jednodenní akci projektu Atelier Fokus Art, také v zahradě, v pátek 18.9.2020. Tentokrát si vyhrajeme s přízemi, stuhami, provázky, ev. s drátěným pletivem... A pak první pondělí v říjnu začnou projektová setkání v původním formátu - 8 podvečerních setkání pro veřejnost v atelieru Psychoterapie Fokus Praha v Břevnově, v říjnu a listopadu. Prostor na rozestupy máme, dezinfekci také, pozvánku vyhlížejte tady v aktualitách na webu Fokusu Praha, na facebooku Psychoterapie Fokus Praha https://www.facebook.com/psychoterapieFP a někteří ve své mailové schránce.
Těšíme se na Vás!
Co jsme dělali loni s projektem Atelier Fokus Art, najdete zde v odkaze.

(Když kliknete na obrázek ve fotogalerii níže, zvětší se a můžete si prohlédnout všechny další.)