Děkujeme za Vaši štědrost při Sbírce potravin, která proběhla v sobotu 21. 11. 2020. Pro klienty Fokusu Praha se vybralo celkem 2 094 kg potravin – 1 307 kg z Tesco Hypermarket Praha Národní a 787 kg z Billa Praha – Dolní Chabry.

Děkujeme i všem našim kolegům z Domu u Libuše, týmu Chráněného bydlení Praha a Centra duševního zdraví pro Prahu 8 za to, že celou sobotu komunikovali, sbírali, přebírali, třídili, vážili a vozili vše do skladu, odkud potraviny poputují přímo klientům.

Sbírka potravin pro Fokus Praha

O Sbírce potravin

Sbírka potravin je dnem solidarity, při kterém může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem, darem trvanlivých potravin a drogerie. Je organizována ve všech krajích potravinovými bankami a Českou federací potravinových bank ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu a Asociací společenské odpovědnosti, se sociálními partnery Charita Česká republika, Armáda spásy, NADĚJE a Slezská diakonie a obchodními řetězci Albert, Billa, dm drogerie markt, Globus, Kaufland, Lidl, MAKRO, Penny Market, ROSSMANN, Tesco a Rohlik.cz.