V souvislosti s naší účastí v benefičním dílu pořadu České televize Zázraky přírody jsme právě spustili vlastní charitativní internetový obchod – Fokushop. Výtěžek z prodeje bude podporovat rozvoj našich služeb pro lidi s duševním onemocněním. 

Zatím náš obchod nabízí náš první speciálně navržený dárkový předmět Fokusekle Freedom First. Jedná se o ponožky z kvalitního materiálu vyrobené v tuzemsku, které nabízíme ve dvou variantách – s kotníkovým a vyšším lemem, a ve třech různých velikostech. Proč jsme naše Fokusekle „obrandovali“ právě sloganem Freedom First, se dozvíte přímo na fokushop.cz.

Výtěžek z prodeje Fokuseklí jde čistě na dobročinné účely. „A doufáme, že dobročinně budou sloužit ponožky také všem, kteří si je objednají. Každému dobře a spolehlivě zahřejí a ochrání chodidla, jejich motto Freedom First podpoří dobrý – svobodomyslný – pocit každého nositele a OK v „havlovském srdíčku“ zahřeje na duši,“ říká vedoucí PR oddělení Fokusu Praha Eva Čižinská.

Herec Miroslav Hanuš spojil svou tvář nejen s tématem duševního zdraví, ale i s naším produktem Fokusekle Freedom First.„Jsme velmi rádi, že jsme Fokusekle mohli poprvé ukázat světu v České televizi v rámci benefičního pořadu Zázraky přírody. Upřímně děkujeme herci Miroslavu Hanušovi, který spojil svou tvář nejen s tématem duševního zdraví, ale i s naším produktem,“ dodává Kateřina Uhlířová, vedoucí FR oddělení Fokusu Praha.

V rámci Fokushopu chceme do budoucna nabízet i další předměty. Už teď přemýšlíme o nabídce knih z naší edice Marco Cavallo nebo předmětech souvisejících s primárním preventivním programem Blázniš? No a!

A existují ale i další možnosti, jak podpořit Fokus Praha. Pokud máte zájem se zapojit, podívejte se na našem webu do sekce Podpořte nás. Děkujeme za Vaši podporu a buďte OK!