Psychoterapie Fokus Praha Vás zve na podzimní sérii online přednášek k tématu duševního zdraví. Během října vždy v úterý proběhnou celkem 4 online setkání. První přednáška Barbory Hrdličkové, vedoucí týmu Psychoterapie Fokus Praha, se uskuteční 5. 10. 2021 od 18.00 do 19.30 hodin. Na všechny přednášky se lze přihlásit zdarma. Staší zaslat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poté zájemce obdrží heslo s možností připojit se k besedě přes aplikaci Google Meet. Připravovaný program proběhne za podpory Magistrátu hlavního města Prahy v rámci Programu pro rodinné příslušníky lidí s duševním onemocněním podporován. Průvodkyní přednášek bude Mgr. Nikoleta Kováčová.         

Rozpis prvních čtyř on-line přednášek je následující:

  • 5. 10. – Mgr. Barbora Hrdličková: Psychoterapie.
  • 12. 10. – Mgr. Barbora Hrdličková: Psychózy – Neurózy – Poruchy osobnosti.
  • 19. 10. – Mgr. Štěpán Smolík, PhD.: Psychosomatika.
  • 26. 10. – MUDr. Zuzana Foitová: Zotavení – Recovery – Úzdrava.

V listopadu (9. 11. 2021) bude cyklus pokračovat přednáškou MUDr. Aleny Procházkové Večeřové o psychofarmakách, užívání léků a vysazování psychiatrických léků. 

Přednášky nebudou vysílány veřejně ani nahrávány, aby byla zachována intimita prostoru i pro dotazy účastníků, které se mohou týkat jejich blízkých. 

Přednášky k duševnímu zdraví