verbal 3 4 strucne350Verbální skupina

Nabízíme bezpečné prostředí pro vzájemné sdílení, zpracování aktuálních obtíží, pro přijímání i poskytování podpory a zpětné vazby. 

Verbální skupina Vám poskytne čas a prostor pro pojmenovávání zažívaného, což umožňuje získání vhledu do vlastních myšlenek, pocitů, chování. Spolu s ostatními členy skupiny můžete získat nové pohledy a pochopení souvislostí prostřednictvím zkoumání vztahových vzorců ve skupině i mimo ni.

Skupina je uzavřená, obsah sezení není strukturovaný, pracujeme s tématy, která účastníci přinášejí a chtějí je sdílet s ostatními členy. Tematicky není nijak omezena. Důležitá je motivace pracovat na sobě, ochota sdílet a bazálně naslouchat a taktéž schopnost vzít na sebe závazek pravidelně a včas do skupiny docházet.

Skupinu vedou Nikoleta Kováčová a Jaroslav Jirman.

Pro koho je skupina určená?

Je určena pro klienty s depresivními, úzkostnými, psychosomatickými, vztahovými a jinými neurotickými obtížemi. Psychotická zkušenost není překážkou.

Kdy?

Předpokládaný začátek je 13.9. 2022

Každé úterý od 10:00-11:30 po dobu dvou let.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se lze na tel. 777 800 387, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Domluvíme s vámi termín vstupního indikačního pohovoru, při kterém se snažíme posoudit vhodnost zařazení zájemce do skupiny, tedy prospěšnost skupiny pro něj i jeho osoby pro skupinu, tak jak to odpovídá jejímu aktuálnímu složení. Po potvrzení indikace Vás bude čekat rozhovor s terapeutem skupiny.