tým

 

Naše třináctičlenná výprava s jedním prckem dorazila do Haaru u Mnichova v úterý 8. května večer, ubytovali jsme se v centru s názvem Route 66 a vyrazili jsme na večeři do místního Kebabu. Někteří členové se již cestou těšili na následující zápasy, proto šli brzy spát, aby byli připraveni na náročný den.První den jsme se utkali s pěti týmy a dařilo se nám. Vyhráli jsme tři z pěti zápasů, kdy jsme např. porazili budoucího semifinalistu, tým z Walesu. Druhý den na nás padla únava z předešlého dne a v důležitých zápasech o umístění jsme bohužel nebodovali a umístili se na konečném 11. místě.

 

Turnaj v Haaru se konal již po dvacáté a jedná se o fyzicky nejnáročnější turnaj, kterého se tradičně účastníme. Sympatický dojem našeho týmu byl podtržen individuálními cenami, kdy Marek získal cenu pro 2. nejlepšího brankáře turnaje a Standa se stal 5. nejlepším hráčem, což v konkurenci 170 fotbalistů není vůbec k zahození.

 

Turnaj v Mnichově bereme jako přípravu na vrchol sezóny, kterým bude E. A. S. I. World Cup pořádaný v anglickém Burnsley. Na turnaj odcestuje začátkem června 12 gladiátorů a 2 gladiátorky, tak nám k…a (sakra) držte palce.