Denní sanatorium → Psychoterapie

S radostí můžeme napsat, že začátek roku 2020 pro nás nepřinesl jenom změnu číslovky, ale také změnu jména. Denní sanatorium byl historický název, se kterým jsme byli spjati, ale už nevystihoval, co děláme. Pod názvem “Denní sanatorium” si lidé často představovali pobytovou nebo odlehčovací službu, místo, kde klient/pacient stráví celý den, převážně v sociorehabilitačních programech. Nebo něco jako plicní sanatorium, kde se souchotináři na terase léčí čerstvým vzduchem, zabaleni do ovčího rouna.

Změnili jsme jméno, aby bylo jasné, kdo jsme a co děláme. Psychoterapie Fokus Praha je specializované zařízení, kde psychoterapeuticky pracujeme s jednotlivci, páry, rodinami, nebo ve skupinách. V našem týmu jsme všichni vzdělaní profesionálové z oblasti psychoterapie, s dlouhodobou zkušeností a praxí. Kromě psychoterapie nabízíme i služby psychiatrické a psychologické ambulance. Naším cílem je pomáhat klientům i jejich rodinám lépe porozumět jejich onemocnění, lépe je zvládat, rozvíjet své schopnosti a samozřejmě i měnit a zlepšovat průběh onemocnění. Pomáháme najít cestu k zotavení a spokojenému životu. S každým sestavujeme individuální program.

Vedoucí týmu je Mgr. Barbora Hrdličková.

STOP STAV: V současnosti nemůžeme zařadit nové zájemce na seznam čekatelů na individuální psychoterapii ani na rodinnou /párovou terapii.
Omlouváme se, ozvěte se prosím v polovině února.


Máme nově samostatný účet na facebooku:https://www.facebook.com/pg/psychoterapieFP

ds 650

 

 

Vybrat jinou službu Centra Břevnov