Psychoterapie

Aktuálně:
Psychiatrická ambulance, psychologické konzultace a individuální, párová /rodinná psychoterapie fungují i po 21.10.2020 jako doposud.
Pokud si nejste jisti nebo máte nějakou otázku, kontaktuje svého psychoterapeuta - viz níže.
V případě zájmu o některý z našich programů prosím volejte dopoledne
tel.: 233 354 547 a 777 800 387 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pro vstup do individuální psychoterapie pro nové zájemce: volejte 233 354 547, 777 800 387 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Domluvíme s vámi úvodní rozhovor a budete zařazeni na listinu čekatelů, která je teď poměrně krátká.


O nás:

Denní sanatorium byl historický název, se kterým jsme byli spjati, ale už nevystihoval, co děláme. Pod názvem “Denní sanatorium” si lidé často představovali pobytovou nebo odlehčovací službu, místo, kde klient/pacient stráví celý den, převážně v sociorehabilitačních programech. Nebo něco jako plicní sanatorium, kde se souchotináři na terase léčí čerstvým vzduchem, zabaleni do ovčího rouna.

Změnili jsme jméno, aby bylo jasné, kdo jsme a co děláme. Psychoterapie Fokus Praha je specializované zařízení, kde pracujeme s jednotlivci, páry, rodinami, nebo ve skupinách. V našem týmu jsme všichni profesionálové z oblasti psychoterapie, s dlouhodobou zkušeností a praxí. Kromě psychoterapie nabízíme i služby psychiatrické a psychologické ambulance. 

Naším cílem je pomáhat klientům i jejich rodinám lépe porozumět jejich onemocnění, lépe je zvládat, rozvíjet své schopnosti a samozřejmě i měnit a zlepšovat průběh onemocnění. Pomáháme najít cestu k zotavení a spokojenému životu. S každým sestavujeme individuální program.
Najdete nás i na facebooku #psychoterapieFP

Vedoucí týmu je Mgr. Barbora Hrdličková.

ds 650

 

 

Vybrat jinou službu Centra Břevnov