beseda o lidskych pravechmalyBeseda o lidských právech a duševním zdraví. Diskutovat budou 10. října od 19,00 v Divadle Inspirace hosté: Milena Černá, Zuzana Durajová a Pavel Novák. Moderuje Studio 27. Přijďte!

 

 

 

vystava seznam malyU příležitosti Světového dne duševního zdraví 10. října 2018 začíná kolektivní výstava děl výtvarníků se zkušeností s duševním onemocněním ve vstupní hale společnosti Seznam.cz.

Smyslem výstavy je poskytnout vedle uměleckého zážitku pracovníkům české internetové jedničky informace o problematice duševního zdraví.

 

 

tdz180x150Týdny pro duševní zdraví mají letos nové logo a vizuály! Týdny pro duševní zdraví -  nejstarší a nejúspěšnější destigmatizační událost v ČR -  začal  podporovat i tým projektu Destigmatizace Národního ústavu duševního zdraví a Iniciativa NA ROVINU.  Díky této spolupráci vzniklo nové logo kampaně, vizuály TDZ a postupně se rodí nová podoba webu s on-line přihláškou pro všechny akce. Společně budeme mít tak větší sílu při celkové propagaci kampaně TDZ!

 

 

atelier 120 80

Podvečerní projekt Atelier Fokus Art začal na jaře 2018

a všichni jsme si ho pochvalovali.

Nových 8 setkání nás čeká na podzim. Přihlásit se může kdokoli.