Komunitní tým pro Prahu 7

Po dobu nouzového stavu nadále poskytujeme individuální konzultace (telefonické, online, osobní), které si můžete domluvit u svého klíčového pracovníka. Jsme k dispozici každý všední den od 9.00 do 17.00 hod.

Komunitní týmy pro Prahu 7 poskytuje registrovanou sociální službu – sociální rehabilitaci, která se zabývá rovněž podporou samostatného bydlení. Tyto služby jsou určeny lidem se zkušeností s duševním onemocněním, kterým pomáhají zvládat projevy nemoci tak, aby mohli žít ve svém domácím prostředí, nebo se do něj vrátit. Podpora často začíná návštěvami klienta během hospitalizace.

První návštěvu si klient domlouvá telefonicky na čísle 778 764 738 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Sociální pracovník s klientem sjedná termín osobní schůzky, zjistí klientovu situaci a očekávání. Na první schůzce v sídle Komunitního týmu pro Prahu 7 (Dukelských hrdinů 342/1,170 00 Praha 7; viz mapa) nebo u klienta doma, pracovník podrobně zmapuje situaci. Spolu s klientem domluví téma a konkrétní kroky spolupráce. Podrobně jej informuje o podobě a podmínkách spolupráce. Úvodní schůzka trvá cca 1 hodinu.

Z kapacitních důvodů prosíme nové zájemce o službu, aby kontaktovali telefonicky Komunitní tým pro Prahu 3 na čísle 771 123 405.

The Community Team "Praha 7" provides registered social services designed for people with mental health problems. Our aim is to help them cope with their illness so that they can live in (or return to) their home environment. For English-speaking social worker, call 778 724 332.

Vybrat jinou službu Fokusu Praha