Psychoterapie

Aktuálně:
Psychiatrická ambulance, individuální, párová /rodinná i skupinová psychoterapie fungují.
Pokud si nejste jisti nebo máte nějakou otázku, kontaktuje svého psychoterapeuta - viz níže.
V případě zájmu o některý z našich programů prosím volejte dopoledne
tel.: 777 800 387 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Zpráva pro zájemce o vstup do individuální psychoterapie (hrazené ze zdravotního pojištění):
Platí stop-stav, seznam čekatelů je naplněn
.
Po lednovém otevření se novým zájemcům se seznam rychle zaplnil. Doporučujeme vám sledovat tuto stránku nebo naši facebookovou stránku https://www.facebook.com/psychoterapieFP, kde nahoře necháváme připnutý příspěvek, který informuje o tom, zda je možné se právě hlásit do individ.psychoterapie (takový stav trvá bohužel vždy jen tak týden nebo dva), anebo je stop-stav (který trvá cca tři měsíce či víc). Mrzí nás, že naše kapacita neumožňuje přibrat více z vás, kteří máte o individuální psychoterapii zájem a jistě jste k ní indikování. Doporučujeme vám využít naši nabídku skupinové terapie, nyní jsou to často krátkodobé skupiny trvající několik týdnů či měsíců. Při úvodním rozhovoru u nás se dovíte více.

O nás

Naším cílem je pomáhat klientům i jejich rodinám lépe porozumět jejich onemocnění, lépe je zvládat, rozvíjet své schopnosti a samozřejmě i měnit a zlepšovat průběh onemocnění. Pomáháme najít cestu k zotavení a spokojenému životu. S každým sestavujeme individuální program.

Najdete nás i na facebooku #psychoterapieFP

Vedoucí týmu je Mgr. Barbora Hrdličková.

ds 650

Vybrat jinou službu Fokusu Praha