POMOZTE NÁM MĚNIT ŽIVOTY LIDÍ S DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM K LEPŠÍMU

PODPOŘTE NÁS

Pomozte nám měnit životy lidí s duševním onemocněním k lepšímu

Dárcovská SMS

Pošlete jednorázovou SMS podle výše příspěvku 30, 60 nebo 90 Kč ve tvaru DMS FOKUS 30, DMS FOKUS  60 nebo DMS FOKUS 90 na číslo 87 777. Pokud chcete přispívat dlouhodobě, pošlete SMS ve tvaru DMS TRV FOKUS 30, DMS TRV FOKUS 60 nebo DMS TRV FOKUS 90. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30, 60 nebo 90 Kč.

Více o DMS zde >

Darování on-line

Preferujete platbu přes internetové bankovnictví nebo platební kartou? Navštivte prověřený web darujme.cz a svým příspěvkem podpořte naši činnost libovolnou částkou. Jednorázovým příspěvkem nebo pravidelným měsíčním darem podpoříte lepší život lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Děkujeme za Vaši laskavost a ochotu pomáhat.

https://www.darujme.cz/projekt/185
Přejít na darujme.cz >

Charitativní nákup

Rádi byste nás podpořili a zároveň sháníte dárek pro své blízké? Máme pro Vás řešení. Objednejte si naše originální Fokusekle s jasným názorem nejenom na přístup k duševnímu zdraví. Motto Freedom First vyjadřuje otevřené dveře, otevřený přístup, svobodu ve výběru podpory. Nákupem Fokuseklí podpoříte rozvoj komunitních služeb. Buďte ok!

Přejít na fokushop.cz >

Projekt GIVT

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech přes aplikaci GIVT, která podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám!

Více o GIVT zde >

Zvýhodnění dárců

Víte, že jakožto dárce máte možnost si od základu daně odečíst hodnotu daru? Pravidla se liší pro fyzické a právnické osoby. Potvrzení o daru Vám samozřejmě vystavíme. Více informací naleznete v našem stručném přehledu po rozkliknutí níže. 

https://www.darujme.cz/projekt/185
Více o daních zde >

Naši podporovatelé

Děkujeme všem institucím, nadacím, firemním a individuálním dárcům, partnerům a podporovatelům za finanční, hmotnou i morální podporu! Velmi si vážíme Vaší solidarity s lidmi, které postihlo duševní onemocnění a i díky Vaší pomoci se snaží plnohodnotně žít. 

Kdo nás již podpořil >

Máte další dotazy? Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.

Hana Hanibalová

tel.: +420 608 482 681

i fbi twitteri ini instai YT

stuzka