POMOZTE NÁM MĚNIT ŽIVOTY LIDÍ S DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM K LEPŠÍMU

PODPOŘTE NÁS

Pomozte nám měnit životy lidí s duševním onemocněním k lepšímu

Je úžasné být součástí společenství, kterému není osud lidí s duševním onemocněním lhostejný. Děkujeme za Váš dar! 

Přispět můžete na veřejnou sbírku Fokusu Praha na účet číslo 77070277/0100

Finační dar můžete poslat také na bankovní účet Fokusu Praha číslo 16136201/0100. Podmínkou přijetí daru na náš běžný účet je vystavení darovací smlouvy. V případě zájmu nás kontaktujte přes e-mail fundraising@fokus-praha.cz. Rádi Vám vystavíme jak darovací smlouvu, tak i potvrzení o daru.

Činnost našich služeb určené pro lidi s duševním onemocněním můžete podpořit rovněž přes níže uvedené platformy. 

Dárcovská SMS

Pošlete jednorázovou SMS podle výše příspěvku 30, 60, 90 nebo 190 Kč ve tvaru DMS FOKUS 30, DMS FOKUS  60, DMS FOKUS 90 nebo DMS FOKUS 190 na číslo 87 777. Pokud chcete přispívat dlouhodobě, pošlete SMS ve tvaru DMS TRV FOKUS 30, DMS TRV FOKUS 60, DMS TRV FOKUS 90 nebo DMS TRV FOKUS 190. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30, 60, 90 nebo 190 Kč.                           

Více o DMS zde >

Darování on-line

Preferujete platbu přes internetové bankovnictví nebo platební kartou? Navštivte prověřený web darujme.cz a svým příspěvkem podpořte naši činnost libovolnou částkou. Jednorázovým příspěvkem nebo pravidelným měsíčním darem podpoříte lepší život lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Děkujeme za Vaši laskavost a ochotu pomáhat těm, kteří to opravdu potřebují.                    

https://www.darujme.cz/projekt/185
Přejít na darujme.cz >

Charitativní nákup

Rádi byste nás podpořili a zároveň sháníte dárek pro své blízké? Máme pro Vás řešení. Objednejte si cokoliv z našeho Fokushopu. V nabídce máme např. knihu Tomáše Vaňka Sukničkář, Nekonečný kalendář Duše jako múza s výtvarnými díly umělců ze Skupiny F nebo Fokusekle Freedom First. Nákupem na Fokushopu podpoříte rozvoj komunitních služeb pro lidi s duševním onemocněním.

Přejít na fokushop.cz >

Projekt GIVT

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech přes aplikaci GIVT, která podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám!

Více o GIVT zde >

Zvýhodnění dárců

Víte, že jakožto dárce máte možnost si od základu daně odečíst hodnotu daru? Pravidla se liší pro fyzické a právnické osoby. Potvrzení o daru Vám samozřejmě vystavíme. Více informací naleznete v našem stručném přehledu po rozkliknutí níže. 

https://www.darujme.cz/projekt/185
Více o daních zde >

Naši podporovatelé

Děkujeme všem institucím, nadacím, firemním a individuálním dárcům, partnerům a podporovatelům za finanční, hmotnou i morální podporu! Velmi si vážíme Vaší solidarity s lidmi, které postihlo duševní onemocnění a i díky Vaší pomoci se snaží plnohodnotně žít. 

Kdo nás již podpořil >

Máte další dotazy? Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.

Hana Hanibalová

tel.: +420 608 482 681

i fbi twitteri ini instai YT