Komunitní tým pro Prahu 3 a 7

Služba je nadále v provozu a poskytuje individuální konzultace osobní i telefonické. Konzultace je nutné domluvit telefonicky s pracovníkem služby. Povinné je dodržování hygienických opatření - mytí a dezinfikování rukou, používání roušky ve všech prostorách služby.

Komunitní tým pro Prahu 3 a 7 poskytuje registrovanou službu sociální rehabilitace. Tato služba je určena lidem se zkušeností s duševním onemocněním, kterým pomáhá zvládat projevy nemoci tak, aby mohli žít ve svém domácím prostředí, nebo se do něj vrátit. Podpora často začíná návštěvami klienta během hospitalizace.

Poskytujeme profesionální služby s respektem ke klientům. Snažíme se podpořit jejich sebedůvěru a dovednosti potřebné ke zlepšení kvality života.

Rozsah a podoba služeb je individuálně plánována s každým klientem. Přizpůsobuje se jeho aktuálním potřebám, situacím a přáním.

Naše služby poskytujeme bezplatně.

První návštěvu si domluvte telefonicky na tel: +420 771 123 405

K dispozici jsme POPÁ 9:00–17:00 hod.

The Community Team Prague 3 and 7 provides registered social service designed for people with mental health problems. Our aim is to help them cope with their illness so that they can live in (or return to) their home environment. For English-speaking social worker, call +420 770 143 533.

Vybrat jinou službu Fokusu Praha