Komunitní centrum Dílna

Naším posláním je pomáhat lidem s dlouhodobým duševním onemocněním rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti, podporovat je při utváření mezilidských vztahů, udržování denního režimu a získávání a rozvíjení nových životních a pracovních dovedností.

Od 1. 7. do 4. 7. 2024 bude Dílna z technických důvodů zavřena. 

Komu a jak pomáháme 

Komunitní centrum Dílna, pro koho tu jsme

Pro koho tu jsme

Služba je určena dospělým lidem se zkušeností s duševním onemocněním, kteří jsou z Prahy nebo blízkého okolí a v důsledku svého onemocnění potřebují podporu pro získávání a rozvíjení nových životních a pracovních dovednosti.

Co nabízíme

Poskytujeme služby s respektem ke každému, kdo navštíví naše Komunitní centrum Dílna, které vytváří prostor pro společné setkávání, tvoření v různých kurzech, seminářích, přednáškách, klubové činnosti.

Našim cílem je rozvíjení tvořivosti, zvyšování sebevědomí, zplnomocňování, začleňování do komunity.

Komunitní centrum Dílna, co nabízíme

Kde působíme

Naše služby mohou využívat lidé z celé Prahy a po domluvě i z přilehlého okolí. Pro osobní setkání jsme k dispozici na adrese Pernerova 502/50, Praha 8 – Karlín (viz sekce Kontakt).

První návštěvu si domluvte na tel. čísle 774 804 920.

Pokud hledáte pro sebe či pro své blízké jiný typ podpory, přejděte prosím do sekce Služby pro lidi s duševním onemocněním.

291-291-max
291-291-max (1)

Financování a registrace

Komunitní centrum Dílna je registrováno v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách jako služba Sociální rehabilitace (identifikátor 6437099) a financováno z rozpočtu Fokusu Praha.

Přejít nahoru